בשביל הבריאות שלכם ובמיוחד בשביל העתיד שלכם היועצים האקדמיים שלנו זמינים לשיחות ייעוץ בוידאו צ'ט ובטלפון

זה הזמן להירשם!
לנרשמים עכשיו
50% הנחה מסך המקדמה
החזר מלא של המקדמה למבטלים את הלימודים*

אצלנו לומדים ולא משננים!
שיטת לימוד ייחודית לפיתוח מיומנויות חשיבה

innovate

זה הזמן לקבוע את עתידכם האקדמי והמקצועי!
התקשרו עכשיו ליועצים האקדמיים שלנו לשיחה
או לתיאום פגישת אונליין חינם:


מלגות ייחודיות לנרשמים עכשיו!


מדינת ישראל נמצאת בצומת דרכים לאומי, חברתי, בטחוני וכלכלי.
התואר במינהל, ממשל ומשפט מאפשר לכם להשפיע באופן פעיל על אופייה של המדינה בשנים הקרובות, זאת תוך פיתוח מנהיגות ניהולית והקניית הבנה עמוקה בתהליכים העוברים על ישראל, ובדרכי הפעולה וההשפעה עליהם. התואר במינהל, ממשל ומשפט מהווה כרטיס כניסה יקר ערך, למכרזים לתפקידים ממשלתיים, ולתפקידים בחברות ציבוריות ופרטיות.


בנוסף, המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט נותן לכם הזדמנות להוציא מעצמכם יותר ולממש את יכולותיכם בזכות הקניית מיומנויות למידה וחשיבה. זאת בדומה למוסדות מובילים בכל העולם המלמדים בשיטת HOTS – Higher Order Thinking Skills.


כידוע, המאה ה-21 מזמנת לנו אתגרים חדשים. שינוי הוא מילת המפתח. אנו חיים בשינוי מתמיד, שבו הרלוונטיות שלנו כאנשי מקצוע נבחנת שוב ושוב. מציאות שכזו, דורשת יותר – יותר גמישות מחשבתית, יותר יצירתיות, יותר יכולת אלתור ויותר יכול למידה עצמאית.


בכדי לגשר בין צורכי השוק מחד, ליכולות ולשאיפות האישיות שלכם מאידך, אנו מתמקדים בשיטת הלימוד HOTS השמה לה למטרה, לפתח אצל לומדיה מיומנויות למידה, הבנה, השלכה, יכולות אנליטיות וחשיבה יצירתית. כך- הסטודנטים אינם נדרשים לשינון החומר הנלמד, אלא להבנתו לעומק, ויתרה מכך – בעזרת הכלים הנלמדים, יוכלו לסגל למידה עצמית ברמה גבוהה של סוגיות ונושאים חדשים, בהם יתקלו במקומות העבודה העתידיים שלהם.


במהלך לימודיכם לתואר ראשון במינהל, ממשל ומשפט באפשרותכם לבחור באחת משתי ההתמחויות הבאות:

>> משאבי אנוש:
ברור לכולם כי המשאב האנושי, הינו הפקטור החשוב והמשמעותי בכל תעשיה ותחום. בעידן בו כוח האדם מתחלף תדיר, עולה החשיבות של ניהול אפקטיבי של ההון האנושי, כמו גם של שימורו, התוויית הכשרות במהלך העבודה וכו’.
ההתמחות במשאבי אנוש מאפשרת לך לרכוש כלים ניהוליים מהמעלה הראשונה לניהול ולהשבחת ההון האנושי בארגון, ולסייע לו לצלוח אתגרים מקומיים וגלובליים.


>> ניהול סכסוכים:
היום, יותר מתמיד, ברור בכל העולם כי ניהול נכון של סכסוכים מדיניים, פוליטיים, כלכליים וכיו”ב, מונע התדרדרות והתלקחות ברמת המאקרו ומסייע בפתרון הבעיה בטווח הארוך. במסגרת ההתמחות תוכל ללמוד על מתודולוגיות מובילות בניהול סכסוכים, ולהתנסות במקרי בוחן אמיתיים המוכרים לכולנו מהאקטואליה בארץ ובעולם. התמחות זו, משדרגת את הראיה האסטרטגית שלך, ומשכללת את יכולת ניהול המו”מ – חוזקות להן זקוק כל מנהל בימינו.


*עד תאריך 30.4.20

למה ללמוד מינהל ממשל ומשפט בשערי מדע ומשפט?

  • מסלול לימודים גמיש המאפשר שילוב לימודים ועבודה.
  • אופק תעסוקתי מרתק במגוון תפקידים בכנסת, מנהל מקרקעי ישראל, מועצות מקומיות ועיריות, הסקטור הפרטי ועוד.
  • כיתות קטנות וליווי אישי.
  • תכנית הלימודים בחוג נבנתה על-ידי פרופ’ אברהם דיסקין, מהחוקרים הידועים והחשובים בתחום, השם לו למטרה להצמיח את דור המנהיגים והמנהלים הבא של ישראל.
  • תוכנית גל

לפרטים ופגישת ייעוץ מלא פרטיך ונציג יחזור אליך בהקדם

close form

זה הזמן לקבוע את עתידכם האקדמי והמקצועי! התקשרו עכשיו ליועצים האקדמיים שלנו לשיחה או לתיאום פגישת אונליין חינם:

זה הזמן לקבוע את עתידכם האקדמי והמקצועי!
התקשרו עכשיו ליועצים האקדמיים שלנו לשיחה
או לתיאום פגישת אונליין חינם:


phone icon